RU

Голова окружкому № 223 закрився в серверній, комісія не працює

01.11.2012, 17:16
Голова окружкому № 223 закрився в серверній, комісія не працює - Фото
Скандальний окружком № 223
Окружна комісія № 223 Шевченківського району Києва сьогодні так і не продовжила свою роботу.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ одна з членів комісії повідомила журналістам, що робота не може відновитися, оскільки не вдається внести дані опрацьованих протоколів в електронну систему "Вибори". За її словами, глава комісії і системний адміністратор знаходяться в серверній. Іншим членам комісії вхід в серверну заборонений. "Наскільки я знаю, сервер ЦВК висне, неможливо внести дані", - сказала вона.

На сайті Центрвиборчкому інформація з інших округів оновлюється, що говорить про те, що сервер працює.

За словами кандидата від ВО Свобода Юрія Левченка, комісія навмисно затягує встановлення результатів виборів в окрузі. Щоб розблокувати роботу комісії, ВО Свобода звернулася до ЦВК із заявою про заміну керівного складу комісії. Заява вже внесено на порядок денний ЦВК, але ще не розглянуто.

Крім цього, за інформацією прес-служби Свободи, конкурент Левченко на окрузі Віктор Пилипишин збирає людей на акцію протесту під будівлю окружкому.

Нагадаємо, ВО Свобода вимагає від ЦВК замінити главу двісті двадцять третій окружної виборчої комісії в Києві і загрожує нинішньому голові кримінальною відповідальністю. Якщо ЦВК цього не зробить, Свобода буде наполягати на тому, щоб члени Центрвиборчкому взяли на себе відповідальність за 223-й округ і самі підрахували голоси.

На окрузі № 223 розгорнулася запекла боротьба. Поки лідирує самовисуванець Віктор Пилипишин. На другому місці з дуже незначним відставанням йде представник Свободи Юрій Левченко.

Фоторепортаж: Бійка у скандальному окружкомі № 223 - в хід пішов газ

Конфігурація сил у новій Раді. Попередні підсумки (оновлюється)

Вибори-2012: досьє партій

Вибори-2012: всі новини й аналітика

Результати виборів-2012 в режимі онлайн

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини