RU

Голова Державної судової адміністрації пішов у відставку

24.01.2014, 14:28
Голова Державної судової адміністрації пішов у відставку - Фото
Руслан Кирилюк (фото - job-sbu.org)
Сьогодні, 24 січня у приміщенні Верховного Суду України відбулося чергове засідання Ради суддів України, на якому було прийнято рішення задовольнити заяву голови Державної судової адміністрації (ДСА) Руслана Кирилюка про звільнення за власним бажанням.

Як повідомляє Судово-юридична газета, на сьогоднішньому засіданні РСУ прийняв рішення задовольнити заяву голови ДСА Руслана Кирилюка про звільнення за власним бажанням.

У РСУ кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ підтвердили цю інформацію.

Зокрема, порядок денний передбачав обговорення результатів розгляду звернень громадян протягом минулого року та затвердження орієнтовного плану роботи Ради суддів України на 1 півріччя цього року.

Нагадаємо, Кирилюк був призначений на посаду 16 вересня 2010 року.

Державна судова адміністрація України здійснює організаційне забезпечення діяльності органів судової влади. Орган підпорядковується з'їзду суддів України. ДСА представляє суди у відносинах із Кабінетом міністрів і Верховною Радою при підготовці проекту закону про державний бюджет на відповідний рік. Також орган забезпечує належні умови діяльності судів загальної юрисдикції, Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, Національної школи суддів України та органів суддівського самоврядування; вивчає практику організації діяльності судів, розробляє і вносить у встановленому порядку пропозиції щодо її вдосконалення; вивчає кадрові питання апарату судів, прогнозує потребу у фахівцях, здійснює замовлення на підготовку відповідних фахівців та ін.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини