RU

Голова 5 каналу про призначення Порошенка: Ця влада повинна піти

23.03.2012, 15:06
Голова 5 каналу про призначення Порошенка: Ця влада повинна піти - Фото
Юрій Стець
Новому міністру економічного розвитку і торгівлі України Петру Порошенку не буде соромно за свою роботу в уряді, але ця влада, разом з президентом і Кабінетом міністрів, має піти якомога швидше. Про це ЛІГАБізнесІнформ заявив народний депутат з фракції НУНС, генеральний продюсер 5 каналу Юрій Стець, коментуючи призначення власника 5 каналу, Порошенка, на посаду в уряді.

"Я не можу оцінювати те, чи вдасться йому щось змінити у владі чи ні, це було б некоректно. Я знаю, що він упевнений у своїх силах. У мене немає ніяких сумнівів, що йому за свою роботу соромно не буде", - підкреслив Стець.

Відповідаючи на питання, чи підтримує він такий крок Порошенка, політик зазначив: "У мене є досвід 2006-2007 року, коли я вирішив йти в політику. Я розумів, що йому це буде некомфортно. Але він мені сказав наступне: "Так, напевно, мені це зараз не дуже зручно, але, тим не менш, я підтримую будь-яке твоє рішення". Те ж саме я зараз можу сказати йому. Я підтримую будь-яке його рішення, тому що він дуже близький мені. Так що я можу лише побажати йому успіху".

Але, за словами Стеця, з політичної точки зору він не може позитивно сприймати це рішення. "Я для себе однозначно вирішив, що з цією владою я ніколи в житті співпрацювати не буду. Моя риторика щодо цієї влади не зміниться. Цього президента потрібно міняти. І чим швидше це трапиться, тим краще. Разом з усією владою", - зазначив він .

Крім того, генеральний продюсер 5 каналу прокоментував позицію деяких політиків та експертів щодо того, що з сьогоднішнього дня, після того, як в уряд прийшов власник 5 каналу, робота каналу якимось чином зміниться. "Такого не може бути. Ключа, який може повернути в будь-який бік 5 канал, не існує. Його немає ні в кого", - зазначив він.

"5 канал" - це близько 50-70 журналістів. Уявіть, що зараз їх викликають на килим і кажуть: панове, тепер ми працюємо інакше. І журналісти раптом вирішать, що їх це влаштовує. Це просто неймовірно. Такого ніколи не станеться. Порошенко цього б не хотів і ніколи про таке не попросить", - зазначив Стець.

Нагадаємо, сьогодні президент підписав указ про призначення Порошенка головою Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

Раніше Порошенко написав на своїй сторінці в Facebook, що погодився зайняти посаду в уряді Миколи Азарова. "Останні тижні були для мене дуже непростими ... Поставивши на одну чашу терезів особисті політичні амбіції, а на іншу - ситуацію в економіці - рішення я прийняв", - підкреслив Порошенко.

На посаді міністра економіки Порошенко обіцяє добитися прозорості економічної політики, свободи підприємницької діяльності, ефективності використання ресурсів.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини