RU

Голова ВС: Зеленський знайшов час для Круза, а для мене ні

04.10.2019, 12:07
Голова ВС: Зеленський знайшов час для Круза, а для мене ні - Фото
Валентина Данішевська (фото - Андрій Гудзенко/LIGA.net)

Глава Верховного суду Валентина Данішевська заявила, що готова зустрітися з президентом Володимиром Зеленським, але він поки уникає зустрічі з нею. Про це вона заявила в інтерв'ю ВВС News Україна.

"Двічі я пропонувала президенту зустрітися і поговорити. Один раз публічно і вдруге письмово. Але часу у нього поки для голови Верховного суду не знайшлося. Хоча я бачила, що недавно він зустрічався з Томом Крузом", - зазначила Данішевська.

Вона вважає, що в питанні прийняття президентського законопроекту 1008, який запускає нову переатестацію суддів Верховного суду і скорочення кількості до 100 з 192, "ще є надія на те, що здоровий глузд переможе, і аргументи все ж спрацюють".

Данішевська уточнила, що у неї були зустрічі з керівництвом Верховної Ради: "Я намагалася донести їм, що сьогодні ці зміни - не на часі. Верховний суд згодом буде ... скорочуватися природним шляхом ... Здається, що мені в цілому вдалося переконати співрозмовників, але відповідь така: "Треба вам говорити з президентом".

Відповідаючи на питання, чи є в оточенні президента хтось, з ким у неї був конфлікт, Данішевська сказала: "Ні. У офісі президента працював Руслан Рябошапка, з яким у мене були дуже хороші стосунки. Коли він працював в міністерстві юстиції, я займалася правовими реформами, - і ми співпрацювали. А пана Богдана я не знаю".

Данішевська уточнила, що направила пропозицію про зустріч помічниці президента.

"Ми з нею спілкувалися, вона навіть називала мені якісь приблизні дати, коли б це могло статися. Але потім не сталося. Я б з радістю поспілкувалася з президентом", - додала вона.

  • Президентський законопроект 1008 Верховна Рада планує схвалити сьогодні, 4 жовтня.
  • 1 жовтня Зеленський зустрівся на Банковій з популярним голлівудським актором Томом Крузом.
Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини