RU

Голова СБУ Баканов приставив до голови Держкіно борця з оргзлочинністю

11.03.2021, 15:44
Голова СБУ Баканов приставив до голови Держкіно борця з оргзлочинністю - Фото
Іван Баканов (фото – прессслужба СБУ)

Служба безпеки попросила голову Держкіно взяти в радники працівника СБУ для боротьби з корупцією, зовнішніми погрозами і оргзлочинністю. Про це  LIGA.net повідомили в Державному агентстві з питань кіно.

Відповідно до наданої інформації, 2 лютого 2021 року очільниця Держагентства з питань кіно Марина Кудерчук призначила своїм позаштатним радником працівника Служби безпеки Владислава Білого.

Як уточнюється у відповіді Держкіно, лист з проханням про це призначення Служба безпеки України направила керівнику Держкіно Марині Кудерчук 26 січня.

У сферу відповідальності Владислава Білого входить "виконання завдань в інтересах контррозвідки, боротьби з корупцією і організованою злочинною діяльністю".

У Держкіно відмовилися коментувати причини і мотиви призначення. Неофіційно співрозмовник LIGA.net з держагентства зазначив, що практика призначення в держоргани фахівців СБУ з аналогічними функціями – досить поширена.

Згідно з базою даних  LIGA радників, Владислав Васильович Білий працював позаштатним радником міністра юстиції Павла Петренка (2014-2019 роки), а пізніше – позаштатним радником міністра юстиції Дениса Малюськи.

Понад 6000 радників працювало в оточенні вищих посадових осіб держави з 2000 до 2020 років. Радників міністрів, президентів, генпрокурорів, секретарів РНБО, губернаторів за всі роки тепер можна шукати в єдиній базі – LIGA радників.
Фёдор Орищук
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини