RU

Голова КААС назвав причину перебування регіоналів у суді

27.01.2010, 17:30

Голова Київського апеляційного адміністративного суду (КААС) Анатолій Денисов заявляє, що зазначена народними депутатами від Партії регіонів причина присутності у суді - лише прикриття і насправді регіонали хочуть проконтролювати хід розгляду справ щодо президентських виборів. Про це він заявив сьогодні журналістам на прес-конференції.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема, А.Денісов зазначив, що народний депутат Валерій Бондик аргументує свою присутність у суді недотриманням закону про використання автоматичного розподілу справ судом, але водночас А.Денисов наголосив, що сам В.Бондик окремим законопроектом пропонує відкласти впровадження цієї системи до 1 січня 2011 року в зв'язку з відсутністю фінансування. Отже, за словами А.Денисова, Бондик сам розуміє неможливість виконання цього закону.

"Так, це використано як мотив. Бондик сам визнає, що у нас немає умов (для роботи системи, - ред.) і тут же він мені каже, що мені загрожує кримінальна справа (за недотримання закону, - ред.). Тому я вважаю, що ця причина невиконання закону використана просто для того, щоб прийти у мій кабінет і робити такі заяви, що вони контролюватимуть всю нашу роботу", - зазначив А.Денисов.

До цього А.Денисов заявив, що якщо народні депутати від Партії регіонів негайно не покинуть його приймальну, він припинить виконання своїх службових обов'язків і залишить робоче місце.

Нагадаємо, сьогодні глава КААС А.Денисов заявив, що два депутати від Партії регіонів "окупували" його приймальну. За словами голови суду, регіонали вимагали від нього "розпис" щодо суддів справ, пов'язаних з виборами Президента України, і заявили про намір чергувати у суді до 7 лютого.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини