RU

Голоси виборців у Києві намагаються купувати за 200 грн - КВУ

19.05.2014, 15:36
Голоси виборців у Києві намагаються купувати за 200 грн - КВУ - Фото
Олександр Черненко, голова правління КВУ
Комітет виборців України фіксує факти спроб підкупу під час кампанії з виборів мера Києва і депутатів Київради, а Одеса на виборах міського голови стала "столицею" використання чорного піару. Про це сьогодні на прес-конференції в УНІАН заявив голова правління КВУ Олександр Черненко.

"Україна сьогодні отримала шанс провести чесні демократичні вибори президента, незважаючи на певні проблемні округу. І на президентських виборах ми не зафіксували жодних фактів підкупу виборців. Але на тлі цього розгортається місцева кампанія, і правоохоронні органи повинні з цим розібратися", - сказав Черненко.

За його словами, в Києві КВУ все частіше фіксує факти спроб підкупу виборців, яким пропонують за голос по 200 грн або надають безкоштовні послуги, організують розважальні та туристичні заходи. Зокрема, повідомив Черненко, подібні факти були виявлені в 58-му і 11-му виборчих округах. "Незважаючи на інфляцію і зростання курсу долара, ціни за голос залишилися на рівні 2012 року, який повинен бути образливим для киян", - пожартував Черненко.

Він зазначив, що в КВУ велике занепокоєння викликає ситуація з виборами міського голови Одеси. Голова КВУ зазначив, що, незважаючи на застереження, Центрвиборчком з якихось причин не прислухався до порад КВУ і не змінив склад міськвиборчкому Одеси, залишивши той же склад, який був на виборах 2012 року і до якого є багато питань.

За словами Черненка, неналежним чином ведуть себе і кандидати в мери Одеси, які почали "піаритися на тлі подій 2 травня і поливати брудом опонентів". "Тобто Одесу можна назвати столицею чорного піару, спрямованого, в першу чергу, проти кандидата Едуарда Гурвіца", - сказав Черненко. Він також підтвердив інформацію про наявність у кандидата в мери Одеси Геннадія Труханова російського паспорта і закликав ЦВК і правоохоронні органи звернути на це увагу, адже, за українським законодавством, громадянин України не може мати подвійного громадянства.

Джерело: УНІАН 
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини