RU

Голос залишають 15 членів. Керівництво партії звинуватили в узурпації влади

10.06.2021, 22:02
Голос залишають 15 членів. Керівництво партії звинуватили в узурпації влади - Фото
Кіра Рудик (Фото: пресслужба Слуги народу/Facebook)

Сьогодні, 10 червня, 15 членів партії  Голос із Вінниці заявили про вихід із політсили. Про це повідомляють у Facebook Вінницького відділення партії.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Політики пояснили своє рішення залишити партію декількома причинами.

По-перше, у Вінницькому відділенні Голосу вважають, що керівництво партії узурпувало владу і зловживає нею. Йдеться про зміну до статуту Голосу, яку було зроблено до місцевих виборів 2020 року і яка позиціонувалася як тимчасова. Ця зміна значно розширює повноваження глави партії.

"Після місцевих виборів  Кіра Рудик заблокувала можливість повернення до старої редакції. Ця людина зараз, по суті, одноосібно контролює всі адміністративні, кадрові та фінансові ресурси ПП "Голос" і використовує їх в особистих цілях", – йдеться в заяві.

Крім того, Рудик звинуватили в несанкціонованих партією кулуарних переговорах з Офісом президента  Володимира Зеленського, а також у "чистці незгодних партійців".

"Керівництво партії почало усувати незгодних керівників і членів ТОП, зокрема: Дніпропетровської, Чернівецької, Херсонської. Новими керівниками стали особисті помічники Кіри Рудик і депутати Київської міської ради. Також за один день було ліквідовано всі районні центри ПП "Голос" у Києві без жодних пояснень партійцям або прихильникам", – йдеться в заяві.

Також члени Вінницького відділення Голосу незадоволені тим, що вони назвали, "ігнорування заяв територіальних осередків" і "підтримка кон'юнктурних політичних рішень".

"Тому ми, команда Вінницької обласної територіальної організації, змушені одноголосно заявити про вихід із політичної партії Голос", – йдеться в повідомленні.

ОНОВЛЕНО О 21:15

На офіційному сайті Голосу з'явилася реакція на заяву Вінницького осередку.

"Заяв від керівників цього осередку не надходило", – йдеться в повідомленні.

У пресслужбі Голосу зазначили, що у Вінницькій територіальній організацій партії налічується 29 членів, а також додали, що в політраді партії є заяви про вступ нових членів.

"Політична партія Голос діє виключно за Статутом і готова розглянути всі офіційні звернення, що надійшли до центрального офісу", – йдеться в офіційній заяві політсили.

Голос залишають 15 членів. Керівництво партії звинуватили в узурпації влади
  • 11 березня 2020 року Рудик обрали головою партії Голос.
  • 29 березня 2021 року 10 нардепів із Голосу вимагали провести з'їзд партії і переобрати керівництво.
  • 7 липня телеведучий  Сергій Притула заявив, що залишає Голос. На його думку, Голос "не в останню чергу завдяки діям нового керівництва" партії, "віддалився до точки неповернення" від початкових основ.
  • 9 червня Ярослав Юрчишин повідомив у Facebook, що керівництво партії зробило попередження про можливе виключення з політсили йому особисто, а також депутатам Соломії Бобровській, Роману Лозинському, Галині Васильченко, Наталі Піпі, Олександрі Устіновій.
Наталия Медведева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини