RU

Голос вимагає зупинити конкурс на заступників директора ДБР

02.01.2020, 14:18
Голос вимагає зупинити конкурс на заступників директора ДБР - Фото
Сергій Рахманін і Святослав Вакарчук (Фото: Андрій Гудзенко/LIGA.net)

Конкурс на посади заступників директора Державного бюро розслідувань оголошено з порушенням закону і має бути зупинено, заявила партія Голос.

В Голосі відзначають, що, відповідно до опублікованого на сайті ДБР 29 грудня оголошення про початок конкурсу, термін подачі документів на нього закінчується 3 січня. Таким чином, у кандидатів для цього було менше тижня.

У той же час, у законі про ДБР зазначено, що конкурс проводиться відповідно до наказу директора ДБР, згідно з яким конкурс має бути оголошено не пізніше, ніж за 15 робочих днів до завершення терміну подачі документів.

На думку Голосу, терміни подачі документів скоротили для того, щоб брати участь у ньому змогли тільки ті, хто заздалегідь знав про його проведення і міг устигнути підготувати документи.

У Голосі наполягають, що на посадах заступників директора ДБР "повинні бути незалежні професіонали, а не "100-відсотково свої" люди".

У Голосі вважають, що оголошений конкурс потрібно скасувати і призначити новий, який пройде у відповідності до вимог закону.

  • 24 грудня президент Володимир Зеленський підписав закон про ДБР, який змінює його правовий статус, організаційну та територіальну структуру, чисельність апарату, підстави для залучення співробітників до відповідальності.
  • 27 грудня Романа Трубу було звільнено з посади голови ДБР, тимчасовим виконуючим обов'язки призначено Ірину Венедиктову.

Читайте також: Тимчасовий директор ДБР. Хто така Ірина Венедиктова

Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини