RU

Голодуючих під ЦВК бютівців спокушають безкоштовними млинцями

11.10.2010, 14:15
Голодуючих під ЦВК бютівців спокушають безкоштовними млинцями - Фото
15ce8a112d70af5ac3baa6ec8033be69.jpg

Голодуючих під ЦВК бютівців спокушають безкоштовними млинцями
Під стінами Центральної виборчої комісії (ЦВК), навпроти наметів, в яких голодують члени ВО "Батьківщина", що протестують проти реєстрації кандидатів від фальшивих відділень партії, розвернули осінній продуктовий ярмарок "Свято врожаю", передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Як повідомив журналістам глава фракції БЮТ у Київській обласній раді Володимир Подрезов, ярмарок розвернули наступного дня після початку акції. В.Подрезов повідомив, що спочатку декілька наметів "Батьківщини" хотіли заставити біотуалетами, однак цьому перешкодили прихильники партії, і тепер біотуалети стоять збоку від наметів.

"Наступного дня (після початку акції, - ред.) навпроти нас стали продавати копчену ковбасу. Мені здається, це гестапівські способи. Замість того, щоб йти на контакт з людьми, які висувають свої вимоги, захищають свої цивільні права і хочуть чесних виборів, знаючи, що вони змушені протестувати голодовкою, на них починають чинити тиск таким чином", - сказав він.

За словами В.Подрезова, вчора у рамках ярмарку безкоштовно роздавали млинці з повидлом і сметаною. Нечисленним, за його словами, перехожим цей продукт широко рекламували зі сцени, також встановленої навпроти будівлі ЦВК між двома бютівськими наметами. В.Подрезов також повідомив журналістам, що протестуючі щодня проходять медичний огляд, і кілька осіб вже змушені були припинити голодовку за станом здоров'я. Він зазначив, що на сьогоднішній день під стінами ЦВК голодують семеро осіб.

В.Подрезов пояснив, що торгові намети, які перебувають безпосередньо навпроти наметів з протестуючими, порожні, тому що запрошені учасники ярмарки самі відмовилися торгувати в них. "У ці намети люди не їдуть торгувати, оскільки вони нам співчувають. Їх підставили, вони приїхали сюди і були здивовані побаченим... Я дуже вдячний тим людям, жителям Київської області, які, підтримуючи нас, перестали приїжджати сюди торгувати", - сказав він.

Водночас неподалік від наметів здійснюється торгівля фруктами, овочами, живою рибою, хлібобулочними виробами. На сцені виступають творчі колективи. Через сцену і торгові намети з боку бульвару Лесі Українки наметів "Батьківщини" практично не видно.

Нагадаємо, 5 жовтня активісти Київської обласної організації ВО "Батьківщина" почали безстрокову голодовку з вимогою зареєструвати в територіальній виборчій комісії списки кандидатів на місцеві вибори від справжньої партячейки "Батьківщини" у регіоні.

"Батьківщина": довідка та добірка новин>>>
Місцеві вибори – 2010: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини