RU

Голодуючі просять Червоний хрест поставити їм намет під Кабміном

08.12.2011, 16:50
Голодуючі просять Червоний хрест поставити їм намет під Кабміном - Фото
Фото: ЛІГАБізнесІнформ
Чорнобильці просять центральний офіс Червоного хреста в Женеві встановити для них в Маріїнському парку намет Червоного хреста. Відповідний лист, підписаний представниками чорнобильських організацій, зачитав журналістам народний депутат Михайло Волинець.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, в листі йдеться, що з 29 листопада сорок чорнобильців протестують у Маріїнському парку проти порушення їх прав.

"Весь цей час люди, які ціною свого життя і здоров'я врятували світ від ядерної катастрофи, знаходяться в нелюдських умовах, просто неба, бо правоохоронні органи заборонили їм встановлювати намет для обігріву. З 8 грудня протестувальники оголосили про суху голодовку. Час від часу вони втрачають свідомість, є загроза погіршення здоров'я, існує загроза для життя", - сказано в листі.

Чорнобильці повідомляють, що їх звернення до Національного комітету товариства Червоного Хреста в Україні про надання допомоги було проігноровано.

"Тому учасники ліквідації аварії на ЧАЕС змушені звернутися до вас з проханням вжити необхідних заходів, спрямованих на надання їм всебічної допомоги. Просимо вирішити питання про встановлення намету Червоного хреста для протестуючих в місті Києві за місцем проведення акції, в якій інваліди-чорнобильці могли б хоча б погрітися. З 8 грудня 2011 року суттєво погіршилися погодні умови", - сказано в листі.

Нагадаємо, 12 з 30 чорнобильців, які вже другий тиждень голодують у Маріїнському парку під стінами Кабінету міністрів, сьогодні оголосили сухе голодування. Весь час з початку акції вони сидять на лавках у парку, накритих ковдрами.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини