RU

Голодуючі під Українським домом міняють тактику

18.07.2012, 14:58
Голодуючі під Українським домом міняють тактику - Фото
f452569bc3af9cc1bae905de3625277c.jpg
Учасники акції під Українським домом вийшли з голодування, щоб перейти до активних дій проти влади. Про це журналістам на брифінгу повідомила учасниця голодування Оксана Неживенко.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Неживенко підкреслила: "Ми, учасники голодування на захист української мови та України, заявляємо про завершення першої, пасивної, фази нашого протесту і оголошуємо про перехід до активних дій". За її словами, більшість учасників акції голодували з 7 липня з вимогою до президента "припинити злочинні дії, які несуть загрозу для української мови". Акція показала, що у громадян України достатньо рішучості і сили для того, щоб "протистояти авторитарним намірам влади".

"Українське суспільство довело, що у нього немає страху перед системою, яка втратила довіру. Протестне голодування показало готовність президента України та його соратників продовжувати знищення української мови і розвал держави. Ми не допустимо знищення та розвалу. Сьогодні, 18 липня, ми оголошуємо днем ​​початку активного наступу. Ми створили координаційну раду "Український дім", який буде вести боротьбу за верховенство права і припинення державних злочинів", - заявила учасниця голодування.

Неживенко уточнила, що до координаційної ради входять члени Комітету голодуючих і представники громадських організацій, яких на сьогоднішній день 17, в тому числі: Фундація регіональних ініціатив, Молода просвіта, Не будь байдужим, Спас, Захисти старий Київ, Остання барикада, Відсіч, рух добровольців Простір свободи, Асоціація підприємців малого і середнього бізнесу та інші. Активні дії будуть полягати в роботі координаційної ради у регіонах з громадянами та громадськими організаціями.

Учасники акції залишають за собою площу перед Українським домом як творчий майданчик для виступів, лекцій, концертів, іншої інформаційно-просвітницької роботи.

Ще один член Комітету голодуючих Олег Веремієнко пояснив, що серед вимог учасників акції в розширеному форматі - збереження української мови як єдиної державної, відновлення народовладдя, люстрація чиновників, забезпечення свободи слова, створення системи незалежного судочинства.

Під Українським домом залишається група людей старшого віку, близько десяти чоловік, які продовжують голодування.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини