RU

Голодомор в Україні організувала влада, - митрополит Володимир

20.11.2013, 11:25
Голодомор в Україні організувала влада, - митрополит Володимир - Фото
Голова УПЦ МП митрополит Володимир (фото - fotolitopys.in.ua)
Голодомор 1932-1933 років став для України однією з найжахливіших трагічних подій. Про це йдеться у зверненні митрополита Української православної церкви Московського патріархату (УПЦ МП) Володимира з нагоди 80-ї річниці Голодомору.

"Це сталося не через епідемію або неврожай. Голодомор був однією з ланок репресивного ланцюга більшовицької влади, яка взяла на озброєння ідеологію побудови світу на нових принципах - без Бога і його морального закону", - заявив митрополит.

За словами, предстоятеля УПЦ МП, цей суворий урок вітчизняної історії "свідчить про безплідність всіх спроб побудови державного, політичного і суспільного ладу без заповіданих Богом моральних засад". "У 1930-ті роки фізичне знищення зазнала більшість єпископату і духовенства православної церкви в Україні і безліч мирян - кращих представників народу", - йдеться у зверненні.

Володимир закликав українців згадати "жертв Голодомору і політичних репресій того страшного часу" і взяти участь у місцевих та загальнонаціональних поминальних богослужіннях 23-24 листопада.

Нагадаємо, більшість українців вважаають, що Голодомор в 1932-33 рр. був геноцидом українського народу.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини