Главі Спілки журналістів Росії заборонено в'їзд в Україну

18.07.2018, 17:50
Главі Спілки журналістів Росії заборонено в'їзд в Україну - Фото
Володимир Соловйов (фото - ТАСС)

Володимир Соловйов їздив до Криму і зустрічався представниками окупаційної влади

Главі Спілки журналістів Росії Володимиру Соловйову ще в лютому 2018 був заборонений в'їзд в Україну терміном на три роки. Про це 18 липня повідомила Незалежна медіа профспілка України, оприлюднивши відповідь департаменту захисту національної державності СБУ на свій інформаційний запит.

У відповіді СБУ зазначено, що в інтересах забезпечення національної безпеки України від 22 лютого 2018 року винесено постанову про заборону в'їзду в Україну громадянину РФ Соловйову Володимиру Геннадійовичу терміном на три роки.

Як повідомили в медіапрофспілці, 27 лютого цього року Конфедерація журналістських організацій України (КЖОУ) оприлюднила заяву про протизаконну діяльність в Україні голови СЖР Соловйова. У своїй заяві КЖОУ звернула увагу на його антиукраїнську діяльність на території анексованого Росією Криму.

У заяві говорилося, що під час перебування на Кримському півострові голова СЖР зустрічався зі ставлеником Кремля - ​​"главою республіки" Сергієм Аксьоновим і іншими представниками окупаційної влади і проросійських організацій. Під час цих зустрічей Соловйов, за даними КЖОУ, зокрема, нагородив кримських активістів інформаційної сфери відзнаками СЖ Росії "за заслуги".

9 травня 2018 року СБУ видворила з України кореспондентів пропагандистських "Першого каналу" і телеканалу "Росія".

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Спонсорский проектЖизнь после Google, или Почему вам стоит разместить свое приложение в Huawei AppGallery