Глава Верховного суду виступив проти посилення контролю суддів

17.03.2016, 13:17
Глава Верховного суду виступив проти посилення контролю суддів - Фото
Глава Верховного суду Ярослав Романюк

На думку Романюка, пропоновані законопроектом нововведення будуть неефективні, оскільки судді вже давно подають декларації про доходи та майно

Глава Верховного суду України Ярослав Романюк висловився проти прийняття законопроекту №4180 про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення окремих положень законодавства з питань судоустрою і статусу суддів. Законопроект передбачає створення громадської організації по контролю за суддівською системою і введення додаткових декларацій доходів для суддів і членів їх сімей. Про це Романюк заявив 17 березня під час 4-го міжнародного судово-правового форуму, передає кореспондент ЛІГА.net.

"Немає необхідності законодавчого закріплення громадського органу зі збору, перевірки та аналізу інформації щодо суддів - це компетенція державного органу Вищої кваліфікаційної комісії суддів України", - заявив Романюк.

Він зазначив, що громадськість і без того має необмежене право звертатися до ВККСУ з інформацією про суддів та кандидатів на їхні посади.

На думку глави Верховного суду, пропоновані законопроектом нововведення матимуть мізерну ефективність, оскільки судді вже давно подають декларації про доходи та майно, в тому числі і щодо членів своїх сімей.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Депрессия. Сможете распознать ее в себе и близких? Тест на пять вопросов