Глава УПЦ МП виступив проти богослужінь українською мовою

30.12.2015, 13:55
Глава УПЦ МП виступив проти богослужінь українською мовою - Фото
Митрополит Онуфрій

"Не потрібно плутати Божий дар з яєчнею", - заявив митрополит УПЦ МП. При цьому позиція митрополита суперечить офіційним церковним документам

28 грудня під час єпархіального зібрання духовенства в Києво-Печерській лаврі митрополит Київський і всієї України УПЦ МП Онуфрій виступив проти богослужінь українською мовою. Про це повідомляє Релігія в Україні.

Онуфрію задали питання про українізацію богослужіння і нові переклади богослужбових текстів українською мовою. "Не потрібно плутати Божий дар з яєчнею", - заявив митрополит. Він підкреслив, що церковнослов'янська мова - це "наша рідна мова" і українською мовою в церквах допустимо вимовляти тільки проповіді.

"Богослужбова мова Української Православної Церкви - це мова церковнослов'янська. Ми нічого не будемо змінювати", - сказав Онуфрій. Він вважає, що бажаючим "заробити" порятунок слід вивчати церковнослов'янську мову.

Видання зазначає, що позиція митрополита різко суперечить офіційним церковним документам, за якими богослужіння може відбуватися українською мовою в тих храмах, в яких цього бажають дві третини парафіян.

Нагадаємо, представники УПЦ МП, в їх числі і Онуфрій, що не піднялися під час урочистого засідання парламенту, коли президент Петро Порошенко зачитував імена героїв України, які отримали це звання в ході АТО.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииКогда дети молчат. Как выжить после изнасилования