RU

Глава податкової: Всі питання щодо медкартки Тимошенко - до СБУ

18.01.2012, 14:27
Глава податкової: Всі питання щодо медкартки Тимошенко - до СБУ - Фото
Олександр Клименко
Глава Державної податкової служби України (ДПСУ) Олександр Клименко стверджує, що його відомство з 6 грудня 2011 року не проводить жодних дій щодо Юлії Тимошенко, і питання про вилучення медичної картки екс-прем'єра переадресовує Службі безпеки України.

Як повідомляє Інтерфакс-Україна, зокрема, Клименко заявив журналістам: "Після того як 6 грудня ДПСУ передала всі справи в Службу безпеки України, ми жодних дій не проводимо".

На питання журналістів про те, чи вилучали співробітники ДПСУ матеріали медичного обстеження Тимошенко, Клименко відповів ухильно: "Всі дії у даній справі проводяться співробітниками Служби безпеки України, і всі питання потрібно направляти туди".

Нагадаємо, про те, що податкова вилучила з "Медикомі" медичну картку Юлії Тимошенко, вчора на брифінгу заявив перший заступник голови ВО Батьківщина Олександр Турчинов. За його словами, в цьому медичному центрі Тимошенко обслуговувалася більше десяти років. "Тобто, Державна податкова служба вилучає з медичної установи всі матеріали, які пов'язані з лікуванням різних хвороб Юлії Тимошенко впродовж більш ніж десяти років", - сказав Турчинов, додавши, що мова йде про порушення прав людини, про порушення лікарської таємниці.

У МОЗ стверджують, що про вилучення картки дізналися з інтернету і ще не перевіряли цю інформацію.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини