RU

Глава НАЗК: Нам не виділили коштів навіть на обладнання та ремонт

29.09.2016, 14:49
Глава НАЗК: Нам не виділили коштів навіть на обладнання та ремонт - Фото
Наталія Корчак
Національне агентство з питань запобігання корупції перебуває на ранній стадії формування і поки що вирішує проблеми матеріального забезпечення, розповіла глава НАЗК Наталія Корчак в інтерв'ю для ЛІГА.net.

Корчак вважає, що через півроку після початку роботи Агентства рано говорити про початок його повноцінної роботи. "Інші антикорупційні служби стартують швидше, тому що у них є приміщення і техніка, а нам поки не виділили коштів навіть на обладнання або на те, щоб провести ремонт," - сказала вона. - "У нас немає навіть коштів на власне обладнання для підтримки системи електронного декларування. Ми постійно змушені втискуватися в рамки виділеного нам дуже скромного фінансування, і при цьому виконувати покладені на нас завдання".

Глава НАЗК також повідомила, що для перевірки декларацій, внесених держслужбовцями в систему електронного декларування, потрібно прописати цілий ряд підзаконних актів, що не були завчасно підготовлені, і що НАЗК над цим зараз працює.

Повний текст інтервэю: Наталыя Корчак: У нас взагалі нічого не було, окрім ентузіазму

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини