Глава НАБ очікує перші справедливі вироки до серпня

04.03.2016, 11:32
Глава НАБ очікує перші справедливі вироки до серпня - Фото
Артем Ситник
Глава Національного антикорупційного бюро (НАБ) Артем Ситник вважає, всі кримінальні провадження, які вже відкриті, дадуть певний поштовх найближчим часом. Про це він заявив в інтерв'ю Дзеркало тижня.

"Ми хочемо не дзвінкого піару, а реального впливу на чутливі реперні точки, впливаючи на які можна домагатися системних змін. Суд. Державні підприємства. Прокуратура. МВС. Ми сподіваємося, що всі кримінальні провадженння, вже розпочаті нами в цих сферах, дадуть певний поштовх . Уже в серпні 2016 року, коли будуть винесені перші справедливі вироки", - зазначив Ситник.

За його словами, створено тренд, в який повірили люди. "Усередині йдуть різні процеси. І якщо нам вдасться, як і поліції, утримати позитив і допомогти перекинути його на всі підрозділи системи, яка дасть чіткий сигнал суспільству і владі про те, що покарання за злочин неминуче, зміни в країні будуть незворотними", - упевнений глава НАБ.

Він додав, що зараз проводяться останні закупівлі для забезпечення управління спеціальних операцій, в оперативно-технічне управління. "І, в принципі, до кінця весни - початку літа ми хотіли б запустити орган відсотків на 90. Плюс - доукомплектувати штат", - пояснив Артем Ситник.

Національне антикорупційне бюро передасть до суду перші справи по високопоставленим чиновникам в лютому і березні.

Читайте також: НАБ почало розслідувати корупцію в Мінекології

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

LIGA РадниківВласть советов. Как устроен Офис президента Зеленского