RU

Глава ДПСУ запропонував вирішення проблеми "прогалин" на кордоні

16.08.2017, 17:19
Глава ДПСУ запропонував вирішення проблеми
Петро Цигикал (фото - president.gov.ua)
Новопризначений глава Держприкордонслужби Петро Цигикал  доручив посилити систему охорони кордону на найзагрозливіших напрямках шляхом розгортання компактних відділів прикордонної служби. Про це йшлося під час службової наради, повідомляє прес-служба ДПСУ.

Згідно з повідомленням, йдеться, в першу чергу, про створення такої системи, яка дозволила б збільшити фізичну присутність прикордонників на кордоні.

"Адже сьогодні деяким відділам прикордонної служби доводиться організовувати охорону дільниць довжиною в десятки кілометрів, що, звичайно, неможливо зробити ефективно", - сказав Цигикал.

Як приклад він вказав на проблеми охорони великих ділянок на Мукачівській ділянці кордону.

Цигикал запропонував вирішити проблему "прогалин" на кордоні шляхом розгортання компактних відділів прикордонної служби.

"Це - тимчасові об'єкти, які не вимагають залучення значних ресурсів для обслуговування, а в разі необхідності можуть легко переміститися на інший загрозливий ділянку", - пояснив він.

За словами глави ДПСУ, такі відділення повинні розташовуватися на відстані не більше 20 км один від одного при наявності всієї необхідної техніки.

Цигикал дав доручення начальникам регіональних управлінь провести обстеження ділянок відділів прикордонної служби та підготувати пропозиції щодо посилення системи охорони кордону на найзагрозливіших напрямках.

Раніше повідомлялося, що Державна прикордонна служба хоче ввести інститут прикордонних дільничних.

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у TwitterFacebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини