Глава військової розвідки: Мирний план Зеленського - основа сьогоднішнього дня

12.08.2020, 11:35
Глава військової розвідки: Мирний план Зеленського - основа сьогоднішнього дня - Фото
Кирило Буданов (фото - прес-служба президента)

Різка інтенсифікація розвідки лінією розмежування на Донбасі, щоб не допустити провокацій окупантів, - короткостроковий пріоритет для Головного управління розвідки Міноборони. Про це заявив новопризначений глава відомства Кирило Буданов, пише Інтерфакс-Україна.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

"Ми повинні ретельно верифікувати і розбирати на складові будь-які прояви активності тієї сторони, щоб виключити або припинити провокації", - сказав він, підкресливши, що мирний план президента Володимира Зеленського - "це основа основ сьогоднішнього дня".

Серед інших завдань Буданов назвав підвищення рівня технічної, технологічної та управлінської готовності ГУР, зокрема впровадження конкретних нових технологічних рішень до розвідки, перш за все щодо зчитування інформації. Він має намір побудувати аналіз даних так, "щоб отримувати більш цілісні прогностичні висновки в більш короткі терміни". "Ще один напрямок - розробка, по суті, в онлайн-режимі детальних сценаріїв наших відповідей на ті чи інші зовнішні і внутрішні подразнення", - зазначив глава ГУР.

Читайте також: Буданов: Ми повинні повернути Донбас і Крим

За його словами, війна Росії проти України дуже швидко підвищила рівень усіх українських спеціальних служб, які "стали куди більш сучасними, проактивними і мобільними в прийнятті ситуативних рішень".

Начальник відомства каже, що світ "втягнувся в епоху нескінченних гібридних воєн різної інтенсивності" - через технологічний прорив в інформаційних галузях і підвищення суспільної мобільності: "Будь-яка людина швидко може з'явитися в будь-якому місці і отримати технічну можливість для активного впровадження будь-якої ідеї".

Читайте також: Зеленський створив при президенті комітет із питань розвідки

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Подставить плечо: Как бизнес спасает государство в период кризиса