RU

Глава Укроборонпрому: "Відкати" не брав, звільнятися не збираюся

05.03.2019, 18:01
Глава Укроборонпрому:
Павел Букин (фото - Андрей Гудзенко/LIGA.net)

Гендиректор Укроборонпрому Павло Букін спростовує інформацію про "відкати" з покупки підприємством авіаційних висотомірів і заявляє, що у відставку не збирається. Про це він сказав в коментарі  ВВС Україна.

У третій частині Наших грошей про корупцію в оборонній сфері йдеться про те, що в 2017 році "угруповання Жукова-Гладковського" поставило державній компанії Укрспецекспорт російські деталі для літаків за ціною, завищеною в сім разів. З цієї угоди нібито отримали відкати тодішній директор компанії Павло Букін і заступник секретаря РНБО Олег Гладковський.

Зокрема, Букін, за даними розслідувачів, отримав з цієї угоди 10 тис дол "відкату".

"Отримання якоїсь винагороди категорично заперечую. Це неправда", - заявив він.

Також він стверджує, що деталі не закуповувалися за завищеною ціною.

"Підвищену ціну категорично заперечую. У нас є відповідна процедура відбору постачальників. Зафіксована в часі і документах, в листуванні. Ми готові всю цю інформацію надати на запит будь-якого правоохоронного органу", - сказав Букін.

За його словами, не можна чітко робити висновок про те, що ціна була дійсно завищена.

"Що показується в розслідуванні (і це підкреслюють журналісти): що товар ввозився спочатку як інший товар... - щоб приховати його військове призначення, так як він встановлювався на військовий літак. Як в цьому випадку можна коментувати: було завищення, не було? Люди виконували завдання з постачання техніки поточного виробництва. На жаль, російського", - пояснив Букін.

Крім того він заявив, що не планує йти з посади гендиректора Укроборонпрому на час можливих перевірок.

"Якщо потрібно буде, щоб я звільнився або усунувся від посади - я з жалем, але зроблю це. Спокійно і без політизації", - додав він.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини