RU

Глава Центрвиборчкому: КСУ зловжив правом

29.11.2010, 15:45
Глава Центрвиборчкому: КСУ зловжив правом - Фото
3238b9b842e549b944b461fa70053db2.jpg

Глава Центрвиборчкому: КСУ зловжив правом
Глава Центральної виборчої комісії України Володимир Шаповал (на фото) заявляє, що Конституційний Суд України у своєму висновку щодо дати виборів не відповів на "гостре" запитання, яке цікавило Центрвиборчком і суспільство.

"Доводиться констатувати, що Конституційний Суд України не відповів на питання, яке цікавить не тільки ЦВК, але є одним із найгостріших на сьогодні, враховуючи різні інтереси, які є у суспільно-політичному середовищі", - зазначив В.Шаповал, слова якого для ЛІГАБізнесІнформ процитували у прес-службі ЦВК.

Крім того, наголосив В.Шаповал, суспільство не отримало ніякої інформації про реакцію КСУ на подання ЦВК з відповідного питання про дату проведення виборів. "Подібний спосіб реагування з боку одного державного органу (навіть якщо це суд) на законні звернення іншого державного органу є абсолютно недопустимим", - наголосив глава ЦВК.

На його думку, Центрвиборчком сприйняв "таку бездіяльність не тільки як ігнорування з боку шанобливого державного органу представлення організаторів виборів, а й як зневагу суспільними потребами. А у широкому значенні - як зловживання правом".

Нагадаємо, раніше Центрвиборчком звернувся до Конституційного Суду України для офіційного тлумачення частини 1 статті 77 Конституції України у редакції 1996 року щодо терміну повноважень Верховної Ради України VI скликання, вибраної у 2007 році. Пізніше КСУ прийняв рішення за аналогічним поданням народних депутатів, в якому підтвердив законність змін до Конституції щодо дати проведення виборів.

Володимир Шаповал: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини