RU

Глава МЗС: З Тимошенко такий Прем'єр-міністр, як з Че Гевари сантехнік

10.02.2011, 13:57
Глава МЗС: З Тимошенко такий Прем'єр-міністр, як з Че Гевари сантехнік - Фото
53254bba6bce9e4698de9fb9f58eb95c.jpg

Глава МЗС: З Тимошенко такий Прем'єр-міністр, як з Че Гевари сантехнік
Екс-прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко "за своєю природою є революціонером, в якої набагато краще виходить щось демонтувати або проти чогось боротися, чим щось створювати і розбудовувати". Про це заявив Міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко (на фото) у своїй статті "Погана рада Юлії Тимошенко" у російській англомовній газеті "Moscow Times".

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі МЗС України, ця публікація стала відповіддю на статтю лідера БЮТ у цьому ж виданні, в якій вона закликає розповсюдити на Україну революційний досвід Тунісу і Єгипту. "Українцям насправді потрібні мир, стабільність і хоч би якоїсь гордості за свою країну. Сумна істина щодо п'яти постреволюційних років полягає у тому, що вони не принесли Україні ні першого, ні другого, ні третього. Більше того, початкове сп'яніння і ейфорія переросли у похмілля", - стверджує Міністр.

За його словами, "Юлія Тимошенко покладає провину за невдачі попередніх років на таких собі анонімних "ворогів свободи", які зрадили революцію і розвернули її у протилежному напрямі. І це ще одна межа типових революціонерів: вони завжди оточені потенційними зрадниками. А коли заплановане не здійснюється, це завжди чиясь провина, тільки не їхня".

К.Грищенко наголошує, що справжня демократія - це з'єднання трьох ключових елементів: верховенства права, цивілізованого політичного процесу і важкої системної роботи. "Як правило, революціонери на манер Тимошенко не заперечують верховенства права, поки воно не торкнеться їх самих, їхніх друзів і родичів", - сказав керівник МЗС. У своїй оцінці попереднього глави уряду К.Грищенко резюмує: "З Че Гевари вийшов би, напевно, поганий сантехник або будівельник, так само і Тимошенко не стала хорошим Прем'єр-міністром. Вона не реалізовувала системні реформи, оскільки, як справжній революціонер, ставилася до економіки як до барикади. Вона виявилася не готовою до глобальної економічної кризи, оскільки була нездібна масштабно мислити економічними категоріями. На додаток до всього, їй важко було делегувати повноваження іншим, оскільки вона не довіряла нікому і бачила навколо лише зрадників".

Костянтин Грищенко: біографія та добірка новин>>>
Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини