RU

Глава МЗС Румунії вшанує пам'ять жертв Голодомору у Києві, а делегація з Польщі відвідає медустанови

18.07.2008, 09:50

18 липня Україну з офіційним візитом відвідає Міністр закордонних справ Румунії Лазар Команеску. У цей же день Міністр охорони здоров'я Польщі Єва Копач відвідає українські медустанови.

У програмі візиту Міністра закордонних справ Румунії заплановано церемонію покладання квітів до пам'ятного знака жертвам Голодомору в Україні 1932-1933 рр. Крім того, відбудуться перемовини офіційних делегацій України та Румунії під головуванням міністрів закордонних справ двох країн.

Також в Україні з дводенним візитом перебуває Міністр охорони здоров'я Республіки Польща Єва Копач. Планується, що польські та українські колеги визначать пріоритети двосторонньої співпраці та подальші кроки їх реалізації. Зокрема йтиметься про адаптацію системи охорони здоров'я до вимог проведення Євро-2012, про подолання ВІЛ/снід та тристоронню співпрацю Німеччина-Польща-Україна в напрямі зниження цін на антивірусні (АРВ) ліки, про реалізацію профілактичних програм.

У порядку денному на п'ятницю заплановано відвідування польською делегацією центру дитячої кардіохірургії Міністерства охорони здоров'я України, а також Центру малоінвазивної хірургії "Клінічної поліклініки N1" Державного управління справами.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини