RU

Глава МЗС назвав вибори "найміжнароднішими місцевими виборами"

02.11.2010, 09:45
Глава МЗС назвав вибори
3ea32e7803ee2f73afeb774f53c026ce.jpg

Глава МЗС назвав вибори "найміжнароднішими місцевими виборами"
Міністр закордонних справ Костянтин Грищенко вважає, що місцеві вибори 31 жовтня були "без перебільшення найміжнароднішими місцевими виборами в історії України". Про це Міністр заявив у понеділок на зустрічі з акредитованими в Україні главами закордонних дипломатичних представництв і місіями міжнародних спостерігачів в Україні.

Як повідомляє прес-служба МЗС, К.Грищенко подякував учасникам зустрічі за внесок міжнародного співтовариства у справу зміцнення демократії в Україні, зазначивши, що Україна зацікавлена у думці спостерігачів і світової громадськості.

Глава МЗС заявив, що Україна прагнула провести місцеві вибори так, щоб вони увійшли в історію "як черговий рішучий крок України на шляху побудови демократичної і правової держави".

К.Грищенко висловив переконання, що Україні вдалося це продемонструвати. "Вибори пройшли відповідно до законодавства України і міжнародних стандартів", - переконаний Міністр.

Нагадаємо, раніше К.Грищенко заявив, що на виборах 31 жовтня працюватимуть "представники всіх найбільш авторитетних інститутів у сфері електорального моніторингу".

Костянтин Грищенко: біографія та добірка новин>>>
Місцеві вибори - 2010: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини