RU

Глава МВС вважає більшість мітингів провокацією

25.10.2010, 13:05

Більшість масових акцій громадян під час виборчого процесу мають провокаційних характер. Про це заявив сьогодні під час розширеної наради з керівництвом МВС у регіонах Міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, А.Могильов зазначив, що на сьогодні одне з головних завдань його відомства - забезпечити правоохорону громадського порядку і безпеку громадян під час проведення масових акцій на поточному етапі виборчого процесу.

"Значна частина цих подій, згідно з повідомленнями ЗМІ, має провокаційний характер. Ви знаєте, про що я кажу, ви всі з цим стикалися. Більшість масових акцій мають провокаційний характер, і мета у них одна - ситуацію зробити напруженою, розхитаною і створити фон, що вибори нечесні", - заявив глава МВС.

У зв'язку з цим він доручив із залученням оперативних та інших можливостей забезпечити своєчасне отримання і аналіз інформації про підготовку таких акцій, забезпечити належне документування фактів правопорушень під час масових акцій та їхнє оформлення згідно із законодавством.

Анатолій Могильов: біографія та добірка новин>>>
Місцеві вибори – 2010: добірка новин >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини