Глава МВС Могільов викликає журналістів на розмову

11.06.2010, 11:05

Міністр внутрішніх справ Україні Анатолій Могільов запрошує представників громадського руху "Стоп цензурі!" до діалогу. Про це ЛІГА

Міністр внутрішніх справ Україні Анатолій Могільов запрошує представників громадського руху "Стоп цензурі!" до діалогу. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили у прес-службі МВС.

Згідно з повідомленням, виконуючи доручення глави держави, А.Могільов просить громадський рух "Стоп цензурі!" з 500 його учасників визначити ініціативну групу у складі 5-10 осіб, яка буде представляти інтереси організації на зустрічі з керівництвом МВС. "Спілкування керівника МВС з представниками громадського руху відбудеться у будь-який зручний час, запропонований журналістами, за попереднім узгодженням", - йдеться у заяві.

Нагадаємо, 4 червня на прес-конфренції Президента Україні Віктора Януковича з нагоди 100 днів його перебування при владі журналісти, одягнуті у футболку "Стоп цензурі!", звернулися до Президента з питаннями з приводу утисків свободи слова.

"На вас ніхто не тисне і не буде тиснути. Я хотів би з вами співпрацювати і разом шукати шляхи викорінювання пригнічення. Якщо є такі конкретні приклади, я готовий разом з вами бути поряд і підтримувати цей рух", - наголосив В.Янукович.