RU

Глава МВС Могільов викликає журналістів на розмову

11.06.2010, 11:05

Міністр внутрішніх справ Україні Анатолій Могільов запрошує представників громадського руху "Стоп цензурі!" до діалогу. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили у прес-службі МВС.

Згідно з повідомленням, виконуючи доручення глави держави, А.Могільов просить громадський рух "Стоп цензурі!" з 500 його учасників визначити ініціативну групу у складі 5-10 осіб, яка буде представляти інтереси організації на зустрічі з керівництвом МВС. "Спілкування керівника МВС з представниками громадського руху відбудеться у будь-який зручний час, запропонований журналістами, за попереднім узгодженням", - йдеться у заяві.

Нагадаємо, 4 червня на прес-конфренції Президента Україні Віктора Януковича з нагоди 100 днів його перебування при владі журналісти, одягнуті у футболку "Стоп цензурі!", звернулися до Президента з питаннями з приводу утисків свободи слова.

"На вас ніхто не тисне і не буде тиснути. Я хотів би з вами співпрацювати і разом шукати шляхи викорінювання пригнічення. Якщо є такі конкретні приклади, я готовий разом з вами бути поряд і підтримувати цей рух", - наголосив В.Янукович.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини