RU

Глава МВС: Готується кровопролиття на Майдані

14.01.2011, 11:53
Глава МВС: Готується кровопролиття на Майдані - Фото
7495f864326f5a8aea61cdb018fbbe94.jpg

Глава МВС: Готується кровопролиття на Майдані
МВС має в своєму розпорядженні інформацію про те, що 22 січня у Києві планується кровопролиття. Про це заявив Міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов у своєму виступі в парламенті.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, А.Могильов наголосив: "У нас є інформація, що на 22 число, коли акція протесту планується, планується кровопролиття в місті Києві. Кровопролиття! Говорять про те, що "ми готові до того, щоб створити акцію, щоб потім перед всім світом показати, що твориться в Україні". Я вас всіх попереджаю: ми всі ці факти потім задокументуємо, сил і коштів для цього вистачить, і потім кожен, хто це робив, буде відповідати перед законом. Доведемо, що закон один для всіх".

В той же час Міністр не уточнив, хто саме готує кровопролиття.

Нагадаємо, 22 січня, в День Соборності України, людей на майдані Незалежності збирається зібрати лідер ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко. "Я хочу всім нагадати, що 22 січня в Україні ми святкуємо одне з найбільш значущих свят і подій - День Соборності, день єднання. Тому 22 січня, і я сподіваюся, що мене підтримають присутні тут політики, я хочу закликати всіх людей доброї волі відсвяткувати День Соборності, день єднання на тому місці, де ми завжди з вами збиралися - це Майдан", - сказала вона.

Анатолій Могильов: біографія та добірка новин>>>
Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини