RU

"Геть усіх" знову виходить на Майдан

31.03.2009, 08:24

Рух "Геть усіх", наметове містечко якого днями було розгромлене на майдані Незалежності, готує нову акцію протесту в центрі Києва. Сьогодні о 12:00 "Геть усіх" проведе "день народного гніву" - короткий мітинг і марш протесту до будівель органів влади.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі руху, акція буде закрита для політичних партій і блоків.

У списку вимог "Геть усіх" - відставка вищої державної влади, а також люстрація чиновників. "Люстрація всіх тих, хто останні 10 років були нашими президентами, депутатами, міністрами, прем'єр-міністрами і вищими державними чиновниками. Також - термінове повернення депозитів і впровадження кредитних канікул на час кризи", - повідомляють учасники руху.

"Геть усіх" готується до сутичок з співробітниками міліції під час мітингу і маршу протесту.

Нагадаємо, 20 березня о 05:00 близько 100 людей у камуфляжі напали на наметове містечко ініціативи "Геть усіх" на майдані Незалежності у Києві. "Нападники діяли відкрито. Погром відбувався протягом двадцяти хвилин при повному сприянні міліції. До табору вони під'їхали на чотирьох автобусах, один з яких був з номером АІ8507СА. Серед нападників на наметове містечко громадської ініціативи "Геть усіх!" на Майдані впізнали працівників харківської міліції і курсантів МВС. Подібним чином міліція розправляється з протестними групами по всій країні", - відзначали активісти. Водночас, МВС заявило про непричетність до подій на Майдані.

За результатами медичного обстеження двох активістів ініціативи "Геть усіх!" було шпиталізовано.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини