RU

Герман жорстко відповіла на критику з Європи

30.12.2010, 14:38
Герман жорстко відповіла на критику з Європи - Фото
9ae80e907f98f79aac011ea2ebca5ffc.jpg

Герман жорстко відповіла на критику з Європи

Європейським політикам потрібно звикати до того, що в Україні за порушення закону будуть відповідати всі, незалежно від політичної приналежності. Про це заявила заступник глави Адміністрації Президента Ганна Герман (на фото) в коментарі кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ, відповідаючи на критику з боку Європейської народної партії про те, що в Україні переслідують опозицію.

"Якщо ти зловживаєш службовим становищем в Європейській народній партії, то невже там будуть це вважати політичним переслідуванням? Звичайно, ні. В Європі цих стандартів дотримуються. Тож європейські політики також повинні звикати, що в Україні буде дотримуватися закон. Жодних більше подвійних стандартів не буде", - підкреслила Г.Герман.

"Свобода і демократія - це відповідальність. Якщо в Адміністрації Президента хтось порушить закон, то буде відповідати так само, як і всі. Ми будуємо імідж нашої країни як країни, де за порушення закону треба відповідати. 20 років живе Україна - її розкрадали зі страшною силою і ніхто за це ніколи не відповідав. Але тепер такої практики більше не буде. І згодом до цього всі звикнуть, зрозуміють, що не треба шукати тут жодної політики", - зазначила заступник глави Адміністрації Президента.

"Немає ніякої різниці, яку посаду ти обіймаєш. Не треба бігати по закордонах і кричати там про політичне переслідування. Ніхто нікого за політику не переслідує. Але за порушення законів тепер будуть відповідати всі. Це жорстка відповідь. Але Україна повинна звикати до того, що влада дається не для того, щоби своїх шоферів підвищувати. Влада для того, щоб ти служив людям", - сказала Г.Герман.

Нагадаємо, раніше в Європейській народній партії повідомили, що обурені зростанням в Україні тиску влади на опозицію і кримінальним переслідуванням опозиційних лідерів.

Ганна Герман: біографія та добірка новин>>>

Петро ШУКЛІНОВ


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини