RU

Герман заявляє, що Тимошенко вже почала мобілізацію до Майдана

04.02.2010, 17:08

Прем'єр-міністр України, кандидат у президенти Юлія Тимошенко почала збір людей для участі в мітингах у Києві. Про це журналістам заявила заступник глави Партії регіонів Ганна Герман.

"Мені вже дзвонили зі Львова і сказали, що Тимошенко почала збір людей у Львівській області, але поки людей зібралося дуже мало - шість автобусів чекають біля обласної адміністрації, поки людей немає, але я думаю, що на шість автобусів їй зібрати вдасться". - зазначила Г.Герман, яку цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Г.Герман додала, що збір проходить не тільки у Львівській області, але й в інших західних регіонах. Крім того, вона зазначила, що подібні дії Ю. Тимошенко у Партії регіонів передбачали зазделегідь.

"Це нас не лякає. Ми розуміли, що буде істерика. Але пройде ще декілька днів, і після виборів їй доведеться з усім погодитися", - наголосила вона.

Нагадаємо, сьогодні Прем'єр-міністр Ю.Тимошенко заявила, що не виключає повторення Майдана 2004 року у разі масштабних фальсифікацій президентських виборів. Так, вона зазначила: "Якщо цей Закон (зміни до Закону про вибори Президента, прийняті парламентом вчора, - ред.) набуде чинності завдяки підпису нинішнього Президента... і якщо нам не вдасться в технічному, організаційному порядку забезпечити чесне волевиявлення людей і чесного підбиття підсумків такого волевиявлення, ми будемо піднімати людей, у цьому немає жодних сумнівів".

Сьогодні Президент Віктор Ющенко підписав зміни до Закону про вибори Президента, прийняті вчора Верховною Радою.

Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>
Вибори Президента України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини