RU

Герман закликала журналістів "взятися за руки"

08.09.2008, 12:26

Народний депутат від Партії регіонів Ганна Герман заявляє, що сьогоднішній день нагадує про "необхідність об'єднатися і солідаризуватися у змаганні за неупереджену, об'єктивну та правдиву інформацію". Зокрема, за її словами, в Україні давно час створити суспільне телебачення і радіо.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Партії регіонів, Г. Герман уточнила, що йдеться про інформацію, яка могла б давати людям "справжню, а не підмальовану картину нашої дійсності". "Ми повинні сьогодні бути наполегливими у вимогах до влади створити, зрештою, суспільне телебачення і радіо. Ми маємо нагадати владі про ті обіцянки, які давалися журналістам на Майдані - дати повний доступ до всієї інформації, яка цікавить журналістів та суспільство", - наголосила політик.

"Ми маємо сьогодні солідаризуватися у змаганні за право журналіста бути незалежним від власника медіа, давати об'єктивну інформацію і мати надійний захист своєї професійної діяльності. Візьмемося за руки і солідаризуємося у справі зміцнення свободи преси України і незалежності кожного журналіста зокрема ", - підсумувала "регіонал".

Досьє на Ганну Герман >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини