RU

Герман: Янукович не боїться "WikiLeaks", боятися треба "помаранчевим"

08.12.2010, 10:45
Герман: Янукович не боїться
ef3c57b059ca595617f0a25f1f3b168c.jpg

Герман: Янукович не боїться "WikiLeaks", боятися треба "помаранчевим"
У Президента України Віктора Януковича немає подвійних стандартів, а отже, і боятися йому нічого. Про це в ексклюзивному коментарі кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ заявила заступник глави Адміністрації Президента Ганна Герман (на фото), коментуючи скандал, що вибухнув, пов'язаний з витоком секретного листування між Посольствами США по всьому світу і Держдепартаментом.

Так, Г.Герман, відповідаючи на питання, чи вплине витік на відносини України і США, сказала: "Я не думаю. Світ стає прозорим. Світ стає відкритим. США - країна, яка говорила про це найбільше".

До того ж замглави Адміністрації Президента наголосила, що нинішнє керівництво країни не боїться якихось даних, які має скандальний ресурс. "Те, що говорять представники нинішньої влади у розмовах тет-а-тет, не відрізняється від офіційної позиції нашої держави і тих людей, які у влади. У Президента немає роздвоєння особистості. Так само і мої колеги з Адміністрації. У нас є позиція - ми її говоримо як у приватних, так і в офіційних розмовах. У нас немає подвійних стандартів", - зазначила Г.Герман.

До того ж вона додала, що "якщо немає подвійних стандартів, то і нічого боятися, а якщо нічого боятися, то і не треба турбуватися про те, що щось може сплисти". "Бояться ті, у кого подвійні стандарти. Нинішній владі боятися нічого. Інша справа, що можуть розкритися деякі деталі періоду "помаранчевої" влади - це інша справа, але це вже не наші проблеми", - резюмувала Г.Герман.

Нагадаємо, раніше сайт "WikiLeaks" оприлюднив десятки тисяч конфіденційних американських дипломатичних депеш. Великий витік секретних дипломатичних документів змусив тремтіти Вашингтон і світові столиці, виявивши обман і ускладнивши стратегічно найважливіші відносини Америки. У депешах є інформація і про Україну.

Ганна Герман: біографія та добірка новин>>>

Петро ШУКЛІНОВ


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини