RU

Герман: Якби я знала, хто вирішив арештувати Тимошенко, задушила б власними руками

20.09.2011, 06:50
Герман: Якби я знала, хто вирішив арештувати Тимошенко, задушила б власними руками - Фото
7a36c9dfc67e47d12a7587affd804a83.jpg

Герман: Якби я знала, хто вирішив арештувати Тимошенко, задушила б власними руками

Радник президента з гуманітарних питань Ганна Герман заявляє рішення про арешт екс-прем'єра Юлії Тимошенко було прийнято без відома Віктора Януковича. Про це вона заявила в ефірі телеканалу ICTV.

Зокрема, Герман відмітила: "Якби Янукович вирішував цю справу (про арешт Тимошенко, - ред.), він не зробив би собі такої величезної кривди. Тому що той, хто зробив це, в той час, коли Янукович був у відпустці, коли було зроблено так, що він не мав інформації".

"Якби я знала, хто це зробив, якби я знала, хто ухвалив таке рішення (про арешт Тимошенко, - ред.), я задушила б його власними руками", - підкреслила радник глави держави.

Вона також підкреслила, що у відношенні Тимошенко буде знайдене справедливе рішення. "Я вірю і знаю, як говорив президент Ющенко, що справедливість відносно Юлій Тимошенко буде знайдена. Якщо вона винна, вона буде вимушена відповісти. Якщо вона не винна, ми повинні будемо всі просити у неї вибачення. Я вірю, що банк справедливості України ще не є банкрутом. Можливо, він близький до банкрутства, але він ще не банкрут. Інакше, якщо це не так, нам нічого робити при цій владі", - вказала Герман.

Крім того, радник президента вважає, що доля однієї людини рівнозначна долі цілої держави. "Часто мені, я думаю, і вам, я думаю, і президенту, і багатьом іншим політикам задають питання: чи можна долю однієї людини поставити на одні терези з долею цілої країни, чи може Тимошенко стати причиною того, що Україна втратить свою стратегічну мету, втратить шанс знайтися в Європейському Союзі. Чи можна одну людину ставити на одні терези з країною? І вам скажу те, чого, напевно, ви від мене не чекаєте: можна", - підсумувала Герман.

Ганна Герман: біографія, новини >>>
Віктор Янукович: біографія, новини>>
Юлія Тимошенко: біографія, новини>>>
Справа Тімошенко: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини