Герман: Я не жінка, я політик

01.02.2011, 12:20

Заступник глави Адміністрації Президента Ганна Герман не може коментувати слова Президента України Віктора Януковича про "жінок", що роздягаються, оскільки

Заступник глави Адміністрації Президента Ганна Герман не може коментувати слова Президента України Віктора Януковича про "жінок", що роздягаються, оскільки у Давосі її не було. Про це вона заявила у коментарі УНІАН.

"Я завжди коментую тільки ті події, безпосереднім учасником яких я була... А у Давосі мене не було", - пояснила вона.

Водночас Г.Герман пригадала образливий для неї випадок: "Наприклад, мене образили слова журналіста у прямому телеефірі, який сказав, що мені взагалі не можна ставити гострі питання, тому що я слабка жінка. А я не жінка, я політик. Тому вважаю це порушенням гендерної рівності, порушенням європейських основ щодо людини, коли акцентують увагу на її статі".

Нагадаємо, днями під час виступу в Давосі на українському ланчі Президент Віктор Янукович публічно запропонував присутнім: "Щоб "увикнуты" Україну, я хочу сказати, досить того, щоб подивитися на неї власними очима тоді, коли почнуть квітнути каштани у Києві, і коли почнеться тепло, і в містах українських почнуть роздягатися жінки. Побачити таку красу - це чудово!".

Лідер парламентських регіоналів Олександр Єфремов назвав це запрошення Президента "приємним гумором".

А ось ряд українських правозахисників і дослідників гендерних питань в Україні вважають запрошення Президента України В.Януковича приїжджати навесні в Україну, щоб подивитися на жінок, що роздягаються, ознакою сексизму.

Ганна Герман: біографія та добірка новин>>>
Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИнструментЧьи фамилии вы увидите в бюллетенях завтра, когда придете на выборы