RU

Герман: Я не жінка, я політик

01.02.2011, 12:20

Заступник глави Адміністрації Президента Ганна Герман не може коментувати слова Президента України Віктора Януковича про "жінок", що роздягаються, оскільки у Давосі її не було. Про це вона заявила у коментарі УНІАН.

"Я завжди коментую тільки ті події, безпосереднім учасником яких я була... А у Давосі мене не було", - пояснила вона.

Водночас Г.Герман пригадала образливий для неї випадок: "Наприклад, мене образили слова журналіста у прямому телеефірі, який сказав, що мені взагалі не можна ставити гострі питання, тому що я слабка жінка. А я не жінка, я політик. Тому вважаю це порушенням гендерної рівності, порушенням європейських основ щодо людини, коли акцентують увагу на її статі".

Нагадаємо, днями під час виступу в Давосі на українському ланчі Президент Віктор Янукович публічно запропонував присутнім: "Щоб "увикнуты" Україну, я хочу сказати, досить того, щоб подивитися на неї власними очима тоді, коли почнуть квітнути каштани у Києві, і коли почнеться тепло, і в містах українських почнуть роздягатися жінки. Побачити таку красу - це чудово!".

Лідер парламентських регіоналів Олександр Єфремов назвав це запрошення Президента "приємним гумором".

А ось ряд українських правозахисників і дослідників гендерних питань в Україні вважають запрошення Президента України В.Януковича приїжджати навесні в Україну, щоб подивитися на жінок, що роздягаються, ознакою сексизму.

Ганна Герман: біографія та добірка новин>>>
Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини