RU

Герман вважає, що у Тимошенко на думці лише президентські вибори

20.10.2008, 10:44

Народний депутат від Партії регіонів Ганна Герман вважає, що звернення Прем'єр-міністра до народу свідчить про те, що Юлія Тимошенко вкотре знімає з себе відповідальність за ситуацію в країні. Крім того, "регіонал" впевнена, що у Ю. Тимошенко на думці лише одне - президентські вибори.


Як повідомляє прес-служба Партії регіонів, Г. Герман відзначила, що недільне звернення Прем'єр-міністра до народу ще раз засвідчило "виняткове вміння Юлії Тимошенко знімати з себе відповідальність за ситуацію в державі у найкритичніші моменти". "Відчувши, що наслідки її популізму ось-ось накриють економіку України як дев'ятий вал, вона вирішила пригадати про світову фінансову кризу", - сказала політик.

При цьому депутат нагадала про те, що Партія регіонів попереджала главу уряду про прийдешню кризу, закликаючи створити стабілізаційний фонд. Водночас, коментуючи пропозицію Прем'єр-міністра до лідерів парламентських фракцій про створення коаліції і переформатуваня під неї уряду, Г. Герман наголосила: "Юлія Володимирівна заговорила про широку коаліцію, з ідеєю якої Партія регіонів зверталася до неї незліченну кількість разів, а у відповідь чула одні тільки образи".

Крім того, коментуючи заклик Ю. Тимошенко покінчити з політичними війнами і зрадою, парламентар нагадала про те, що лідер БЮТ сама відкликала голоси своєї політичної сили із законопроектів, проголосованих спільно із Партією регіонів. "Тимошенко тим самим зруйнувала нову більшість, яка вже злагоджено голосувала у парламенті", - уточнила "регіонал".

"Насправді, у Юлії Володимирівни на думці лише одне - президентські вибори. Про це вона і обмовилася, закликаючи до створення коаліційного уряду, коли запропонувала всім "президентські посади", замість міністерських", - відзначила Ганна Герман.

Нагадаємо, у понеділок, 20 жовтня, о 12:00 Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко чекатиме у Верховній Раді на лідерів парламентських сил для обговорення питання створення оновлених коаліції і уряду. Про це сама Прем'єр заявила у телезверненні до українського народу у неділю ввечері.

Досьє на Ганну Герман >>>

Досьє на Юлію Тимошенко >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини