RU

Герман, вважає, що Тимошенко потрапила на гачок недоброзичливців євроінтеграції України

23.08.2011, 06:40
Герман, вважає, що Тимошенко потрапила на гачок недоброзичливців євроінтеграції України - Фото
6378b9a59b424b135ab61ad96ad72fb3.jpg

Герман, вважає, що Тимошенко потрапила на гачок недоброзичливців євроінтеграції України

Радник президента України, керівник головного управління з гуманітарних і суспільно-політичних питань Адміністрації президента Ганна Герман сподівається, що арешт екс-прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко не призведе до зриву підписання договору про асоціацію України з Європейським Союзом. Про це вона заявила на прес-конференції.

Як передає Інтерфакс-Україна, Герман відмітила: "Я маю одну надію, що Захід вже зараз починає розуміти, що євроінтеграція для України є важливою і не може протиставити долю однієї людини, навіть якщо це така видатна і хороша людина, як Юлія Володимирівна (Тимошенко, - ред.), і долю держави, напряму, куди рухається держава".

"Я думаю, що всю цю історію з Юлією Тімошенко дуже добре використали ті сили, які хочуть повторити історію з "Кольчугою" (поширення колишнім офіцером держохорони майором Миколою Мельниченком інформації про продаж систем "Кольчуга" режиму Саддама Хусейна, - ред.), - "додала радник президента.

На її думку, "той, хто розробив цей сценарій, чудово знав", що Тимошенко насамперед буде апелювати до Заходу, і заявила, що сценарій реалізовувався з метою відвернути України від євроінтеграції. "Весь задум цієї історії дуже простий - повернути європейський напрям України, куди вона йде, в іншу сторону і ослаблену Україну в особі ослабленої влади штовхнути в іншу сторону... Все дуже примітивно і Юлія Тимошенко потрапила на цей гачок. Мені шкода її, тому що не знаю, чи усвідомлює вона, як буде використане її ім'я для знищення України", - відмітила Герман.

При цьому вона категорично спростувала, що автори такого сценарію сидять "на Банковій" в Адміністрації президента України. "Я це спростовую", - заявила радник глави держави.

Ганна Герман: біографія, новини >>>
Юлія Тімошенко: біографія, новини>>>
Інтеграція в Евросоюз: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини