RU

Герман вважає, що час скорочувати кількість нардепів

04.08.2011, 11:25
Герман вважає, що час скорочувати кількість нардепів - Фото
87e5356c5fd549026e3cbe42093d02d6.jpg

Герман вважає, що час скорочувати кількість нардепів
Прийшов час вдвічі скоротити кількість депутатів і перевести роботу парламенту на добровільні засади. Про це в ефірі 5 каналу заявила радник президента Ганна Герман.

"Що стосується президента, він багато коштів із зарплати, з того що йому платить держава, перераховує часто для сиріт. Це факт, це легко перевірити. Що стосується депутатського корпусу, я думаю, що в Україні прийшов час не лише вдвічі скоротити кількість депутатів, але й ввести такі принципи, щоб за депутатську роботу держава і платники податків не платили. У парламенті немає бідних людей. Не буде їх таких бідних і в наступному парламенті. Це люди, які самі готові доплачувати Верховній Раді, лише б тільки там знаходитися", - зазначила вона.

"Треба ухвалити закон про те, що робота в українському парламенті існує на добровільних засадах: хочеш працювати для людей, маєш такі можливості - йди і працюй", - додала вона.

При цьому вона також зазначила, що в Верховній Раді депутати поділяються на дві категорії: ті, які готові витратити свої гроші на допомогу іншим, і ті, хто готовий забрати у бідних людей останню копійку.

Ганна Герман: біографія, новини>>>
Верховна Рада VI скликання: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини