RU

Герман викрила Тимошенко в незнанні українських традицій

27.10.2008, 17:55

Народний депутат від Партії регіонів Ганна Герман заявляє, що порівняння Юлії Тимошенко України з різдвяною качкою, начиненою яблуками, свідчить про те, що Прем'єр-міністр не знає українських традицій.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Партії регіонів, Г.Герман наголосила, що різдвяна вечеря в українців – "пісна і не передбачає м'ясних страв". "Це в американців готують на Різдво качку або індичку. В Україні це робити не прийнято. У нас готують вареники з капустою, грибну юшку, печуть пампушки, - всі дванадцять страв на Різдвяну вечерю є абсолютно пісними", - уточнила "регіонал".

Нагадаємо, глава уряду Ю.Тимошенко під час наради з питань забезпечення України нафтопродуктами заявила: "Я не можу зрозуміти, щиро кажучи, чому сьогодні така ситуація, чому сьогодні недозагружені українські заводи нафтою, чому сьогодні у нас така ціна на нафтопродукти, яку не може пояснити ні уряд, ні громадяни України, ніхто. Якщо ми говоримо про те, що за останні роки Україна начинена монополіями, як різдвяна качка яблуками, треба так і говорити, що це - монополія, що зниження ціни немає, тому що плювали на всі закони, плювали на світову кон'юнктуру, на будь-які відносини із владними структурами".

Досьє на Ганну Герман >>>

Досьє на Юлію Тимошенко >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини