RU

Герман в лікарні написала книгу

11.11.2010, 10:12

Заступник глави Адміністрації Президента Ганна Герман під час свого перебування в лікарні написала повість "Червона Атлантида".

"Я навіть в реанімації була з комп'ютером. Як сказав мені один з медиків-професорів, людина може робити все, що їй хочеться, це лише сприяє одужанню. Я написала повість "Червона Атлантида", - цитує Г.Герман газета "Сегодня". - Це книга про трьох сильних жінок, життя яких починається ще в радянський час і продовжується в наш. Їм трапляється і щастя, і нещастя, і їм потрібно впоратися з усім цим. Зараз я вичитую рукопис, і десь до кінця місяця перешлю його у видавництво".

За словами Г.Герман, образи головних героїнь збірні і не мають відношення до її особистої біографії.

Вчора Г.Герман, що майже місяць тому перенесла інфаркт, вийшла на роботу: "Наразі я працюватиму неповний день, тому що фактично ще на лікарняному. Але я активно включилася в робочий процес. Вже бачилася з Президентом, ми обговорювали всі актуальні питання, пов'язані зі сферою моєї відповідальності (займається інформаційною політикою, - ред.). Але я ще повинна відвідувати лікарів, пройти планові огляди".

Нагадаємо, 15 жовтня стало відомо, що Г.Герман шпиталізовано до столичної клінічної лікарні "Феофанія" з діагнозом "інфаркт". Тільки наприкінці жовтня вона була переведена з реанімації в звичайну палату.

Ганна Герман: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини