RU

Герман: Тимошенко відповість за свої слова

05.01.2011, 10:26
Герман: Тимошенко відповість за свої слова - Фото
9546e05ba881b319111ba3729bc4c4aa.jpg

Герман: Тимошенко відповість за свої слова
Лідеру ВО "Батьківщина" Юлії Тимошенко доведеться відповідати за свої слова про "відмивання урядових грошей" за допомогою завищення вартості реконструкції НСК "Олімпійський". Про це у коментарі кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ заявила заступник голові Адміністрації Президента України Ганна Герман.

"Це знову поливання брудом и необґрунтовані звинувачення. Це стара пісня. Я думаю, що Тимошенко доведеться відповідати за свої слова. Це дуже серйозні звинувачення. Це звинувачення, які вона зробила у розрахунку на те, що світ почує і буде ставитися інакше до Евро-2012 в Україні, ідеї Олімпіади в Карпатах", - підкреслила Г.Герман.

"Мені важко судити, чи хоче Тимошенко зірвати Евро. Я чула такі припущення, що вона цим хоче нашкодити іміджу Президента. Але це дуже егоїстична и безвідповідальна позиція. Вона вже була оцінена людьми", - сказала заступник голови АП.

За словами, Г.Герман, Адміністрація Президента не буде подавати позови проти Ю.Тимошенко. "Але ті, хто будує, можуть це зробити. Адже Тимошенко скривдила багатьох людей. Вона прямо сказала, що відмивають гроші", - зазначила вона.

"Час її безвідповідальних заяв, необґрунтованих образ, пройшов. Сьогодні треба відповідати за слова і дії. І ті люди, які займаються темою підготовки інфраструктури зреагують на такі звинувачення", - впевнена Г.Герман.

Нагадаємо, вчора Ю.Тимошенко заявила, що вартість реконструкції НСК "Олімпійський", затверджену колишнім урядом, нинішній уряд підвищив більше ніж у два рази.

Ганна Герман: біографія і добірка новин>>>
Юлія Тимошенко: біографія і добірка новин>>>

Петро ШУКЛІНОВ


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини