RU

Герман: Спецслужби мали підстави не пускати Ланге в Україну

30.06.2010, 16:30

Герман: Спецслужби мали підстави не пускати Ланге в Україну
Служби, що не пропускали в Україну керівника представництва Фонду Аденауера у Києві Ніко Ланге, мали дуже серйозну аргументацію щодо своїх дій. Про це повідомила заступник глави Адміністрації Президента Ганна Герман на прес-конференції у Києві.

Як передає УНІАН, Г.Герман сказала, що сьогодні цей інцидент серйозно вивчається, і тому коментувати до завершення розслідування, давати оцінки діям українських спецслужб вона не хоче і не має на це повноважень. "Я скажу лише одне - що ці органи, які приймали рішення у тих довідках, які вони подали, наводять дуже серйозну аргументацію, чому вони вчинили саме так", - сказала Г.Герман.

Водночас вона попросила почекати результатів розслідування, оскільки подібний конфлікт дуже серйозно може вплинути, зокрема і на міжнародну репутацію держави. Вона наголосила, що треба бути дуже обережним, "щоб тут не наламати дров, тому що все, що стосується іміджу України, її відносин з державами-сусідами, потребує великої обережності".

Нагадаємо, раніше Німеччина розкритикувала Україну після того, як влада затримала на десять годин у київському аеропорту німецького аналітика Н.Ланге. Спікер німецького уряду сказав, що Берлін "роздратований" тим, що Н.Ланге затримали і погрожували депортацією. Він зазначив, що аналітику дозволили в'їзд у країну тільки після втручання Німеччини.

26 червня в аеропорту "Бориспіль" близько 14:00 Н.Ланге відмовилися пустити на територію України без пояснення причин. Близько 1:00 27 червня після багатогодинної затримки експерту дозволили в'їзд в Україну, пояснивши затримку "непорозумінням". Н.Ланге вже понад трьох років працює у Києві. На початку червня він критично оцінив дії команди нового Президента В.Януковича і зміни в Україні, що відбулися після його приходу.

Ганна Герман: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини