RU

Герман шпиталізована з інфарктом

15.10.2010, 12:10
Герман шпиталізована з інфарктом - Фото
c8aebdeb2d94bad079a480b8b1604f47.jpg

Герман шпиталізована з інфарктом
Заступник глави Адміністрації Президента Ганна Герман шпиталізована у столичну клінічну лікарню "Феофанія" з діагнозом "інфаркт".

Як повідомляє "Українська правда" з посиланням на свої джерела, вночі Г.Герман було зроблено операцію. "Зараз стан Герман стабільний", - зазначив співрозмовник видання.

Доповнено: Водночас чоловік Г.Герман Сергій пізніше повідомив виданню, що ніякої операції не було.
"Вони зробили їй якісь ін'єкції, щось робили, але це не є операцією", - сказав він, додавши, що у Г.Герман стався серцевий напад.

"Серце її схопило, я викликав швидку, швидка відвезла її в" Феофанію ", лікарі їй допомогли. Ми з нею говорили, все гаразд ... Я вам не можу сказати, інфаркт чи це так. У будь-якому випадку, все обійшлося нормально, знеболили її. Зараз все нормально ", - зазначив С.Герман.

Нагадаємо, ще позавчора Г.Герман у нормальному стані виступала перед публікою - на конференції у Києві, що проходила у рамках спільного проекту Європейського Союзу і Ради Європи "Сприяння європейським стандартам в українському медійному просторі".

Це не перший інцидент зі здоров'ям Г.Герман - у квітні цього року їй стало погано у прямому ефірі ТРК "Україна". Тоді її просто вивели зі студії.

Ганна Герман: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини