RU

Герман розповіла, як Янукович привітав українців з річницею Майдана

24.11.2010, 13:20
Герман розповіла, як Янукович привітав українців з річницею Майдана - Фото
73f2d23257bae0369ff4e4fcf475da9b.jpg

Герман розповіла, як Янукович привітав українців з річницею Майдана
Заступник глави Адміністрації Президента України Ганна Герман вважає, що Президент Віктор Янукович привітав українців з Днем Свободи. Про це вона сказала в ексклюзивному коментарі кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ, коментуючи відсутність офіційного привітання глави держави у зв'язку з Днем Свободи.

"Янукович - вільнолюбна людина. І я не можу з вами погодитися, що Президент не привітав українців. Глава держави нагородив митрополита Володимира орденом Свободи, того дня він дуже багато говорив про свободу, про те, наскільки свобода важлива для людей", - розповіла Г. Герман.

За її словами, коли вона говорила, що Президент обов'язково привітає українців, то мав на увазі, що він зробить це в "тій чи іншій формі". "І він це зробив", - вважає Г.Герман.

Нагадаємо, раніше замглави Адміністрації Президента Г.Герман заявила, що Президент В.Янукович привітає українців з Днем Свободи. "Ми обов'язково привітаємо всіх з Днем Свободи. Тому що свобода - це прекрасно, це найкраще, що є в житті. Це хороше свято. Думаю, цю традицію можна продовжувати в Україні", - сказала вона.

До того ж вона також зазначила, що глава держави цього дня, 22 листопада, не даватиме нагород з нагоди Дня Свободи.

Нагадаємо, День Свободи в Україні - пам'ятна дата, встановлена у листопаді 2005 року Указом Президента Віктора Ющенка "з метою затвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, виховання у громадян почуття національної гідності, враховуючи історичне значення революційних подій осені 2004 року, які засвідчили волелюбність українського народу, його прагнення до свободи і демократичних цінностей, а також на підтримку ініціатив громадськості". День Свободи присвячений подіям, пов'язаним з президентськими виборами 2004 року, що дістали назву "помаранчева революція".

Ганна Герман: біографія та добірка новин>>>

Петро ШУКЛІНОВ


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини