RU

Герман розповіла, чому Янукович не прийшов до Тимошенко

23.10.2008, 08:22

Лідер парламентської фракції Партії регіонів Віктор Янукович не прийшов на консультації, ініційовані Прем'єр-міністром Юлією Тимошенко, тому, що у нього ще за тиждень було заплановано поїздку в Одесу, і він з телебачення дізнався про якесь запрошення. Про це заявила народний депутат від Партії регіонів Ганна Герман.

"По-друге, який сенс був туди йти, якщо не було програми? Хіба Тимошенко запропонувала якусь програму? Вона нічого не запропонувала. Вона знову запропонувала якусь химерную ідею, а саме об'єднання навколо її прекрасної персони. Якби було об'єднання навколо програми або якогось конкретного плану, то це було б зовсім інша справа", - відзначила політик. Її цитує прес-служба партії.

"Якби Тимошенко конкретно запропонувала, що робити, і попросила нас допомогти, то тоді була б інша розмова. Але вона виходить, щоб знов пропіаритися і щоб перекласти відповідальність на чужі плечі. Це несерйозно. Це все неуважно. Так не робить політик, який хоче щось зробити", - вважає парламентар.

"Коли вона побачила, що це валиться, і що її політика призвела до катастрофи і банкрутства країни, в ту саму мить вона вирішила перекласти відповідальність на когось іншого", - підсумувала Г. Герман.

Нагадаємо, раніше Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко запропонувала створити коаліцію і уряд захисту від світової фінансової кризи з участю всіх політичних сил, представлених у парламенті. Для цього вона запросила до Верховної Ради глав парламентських фракцій. На консультації прибули представники фракції БЮТ, лідер КПУ Петро Симоненко, а також представники фракції НУНС Тарас Стецьків, Борис Тарасюк, Юрій Кармазін, Микола Катеринчук.

Досьє на Ганну Герман >>>

Довідка про Партію регіонів >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини