RU

Герман розказала про заповітну мрію Януковича

06.01.2011, 10:12
Герман розказала про заповітну мрію Януковича - Фото
c5a558bf2d7aa4e6650e9764d4ff4da6.jpg

Герман розказала про заповітну мрію Януковича

Президент України Віктор Янукович мріє помолитися в ніч перед Різдвом в Почаєвській Лаврі. Про це в коментарі кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ заявила заступник глави Адміністрації Президента України Ганна Герман.

"Це давня мрія Президента зустріти різдво в Почаєвській Лаврі. Чи вдасться Президенту реалізувати цю мрію в цьому році, буде залежати від того, як будуть розвиватися події. Він дуже хоче побувати там на Різдво, але я не можу на сто відсотків сказати, що йому це вдасться, адже у нього є багато роботи, багато планів. Але Президент дуже прагнув цього", - підкреслила Г.Герман.

При цьому, реагуючи на репліку, що в Почаєвській Лаврі вже активно готуються до приїзду глави держави, заступник глави Адміністрації Президента сказала: "Ну, я не знаю, що там треба готувати. Ніяких приготувань не треба. Все, що треба Президенту, це молитва. Не треба зайвої суєти".

"Президент хоче помолитися в ніч перед Різдвом або вранці на наступний день - як вийде. Але якщо обставини складуться так, що він зможе поїхати, то він обов'язково це зробить", - підкреслила Г.Герман.

Ганна Герман: біографія і добірка новин>>>
Віктор Янукович: біографія і добірка новин>>>

Петро ШУКЛІНОВ


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини