RU

Герман розказала, чому Тимошенко завжди програє

05.01.2011, 15:24
Герман розказала, чому Тимошенко завжди програє - Фото
34074595deda5567e83d0f4473bc0115.jpg

Герман розказала, чому Тимошенко завжди програє
Українці втомилися від протистояння і протестів, але Юлія Тимошенко цього все ніяк не зрозуміє, тому і програє. Про це в коментарі кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ заявила заступник глави Адміністрації Президента України Ганна Герман, коментуючи заклик Ю.Тимошенко до українців зібратися 22 січня, в День Соборності України, на площі Незалежності у Києві.

"Для Юліъ Володимирівни кожен день - протистояння. Вона кожну дату, кожне свято, кожну подію і кожний свій вихід використовує для розпалювання протистояння в суспільстві. Але вона від цього втрачає. Якби Тимошенко займала конструктивну позицію, об'єднуючу, вона б не програла минулі вибори. Люди вже давали їй оцінку і дали знову. Українці втомилися від протистояння. Вони хочуть стабільності і конструктива. Хочуть, щоб ми знаходили компроміс і розуміння", - выдзначила заступник глави АП.

"Президент давно затвердив план святкування на 22 січня, коли вся Україна буде відзначати День Соборності нашої держави, день єднання. У нас давно розроблений план заходів. І я думаю, що це день об'єднання, а не день протестів і протистояння", - підкреслила Г.Герман.

За її словами, Ю.Тимошенко вдасться вивести кылька сотень або навіть пару тисяч чоловік на площу Незалежності 22 січня. "Але не треба робити з цього проблему. У нас демократія. Кожен йде туди, куди йому подобається. Ми ж будемо і далі стояти на позиції конструктивізму", - підкреслила вона.

"Плани Президента на цей день - об'єднуючі. Це моя сфера відповідальності, я брала участь у робочій групі, яка займалася цією датою. Я можу абсолютно відповідально сказати, що план на 22 січня дуже об'ємний, Президент обов'язково буде брати участь. Він ніколи не проігнорує цей день. Ми активно готуємося до цієї дати", - розказала Г.Герман.

Нагадаємо, раніше лідер ВО "Батьківщина" Ю.Тимошенко закликала українців відсвяткувати День Соборності України на площі Незалежності 22 січня, щоб не тільки продемонструвати єдність, але і для того, щоб "згуртувати нашу силу, щоб ми були здатні діяти спільно, здатні були спільно формувати наші плани і втілювати їх в життя".

Ганна Герман: біографія і підбірка новин>>>

Петро ШУКЛІНОВ


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини