RU

Герман пропонує звільнити Яценюка

30.10.2008, 17:24

Народний депутат від Партії регіонів Ганна Герман вважає, що треба підняти питання про зміну керівника парламенту. Про це вона заявила сьогодні з трибуни Верховної Ради, коли в роботі парламенту виникла невелика перерва у зв'язку з тим, що не було доповідача з питання щодо ратифікації.

"Більше 400 депутатів чекають одного клерка тільки тому, що Голова парламенту не може забезпечити нормальний процес роботи і що Кабінет Міністрів абсолютно ні у що не ставить український парламент. Це ганебно", - наголосила Г. Герман, яку цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ і додала, що така практика змушує народних депутатів ще раз серйозно подумати над зміною керівника парламенту.

У свою чергу, Голова ВР Арсеній Яценюк підтримав цю ідею: "Я підтримую цю ідею. Ви як народний депутат, я вас прошу внести постанову, домовитися зі своєю фракцією, з якою я вже не можу домовитися місяць, і звільніть нарешті цього Голову парламенту". Він додав, звертаючись до Г. Герман: "Ви можете зайнятися цим, і можете навести порядок".

Досьє на Арсенія Яценюка >>>

Досьє на Ганну Герман >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини