RU

Герман про "ДТП за участю сина": У нього навіть "Лексуса" немає

21.01.2011, 14:40
Герман про
44c5833221f923d477569c67f49c7660.jpg

Герман про "ДТП за участю сина": У нього навіть "Лексуса" немає

Заступник глави Адміністрації Президента України, журналіст Ганна Герман готова провести майстер-клас для людей, які готують проти неї провокації. Про це вона заявила у коментарі кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ, реагуючи на інформацію, опубліковану деякими Інтернет-сайтами про те, що 4 січня 2011 року її син Микола Герман на "Лексусі" потрапив у ДТП у Хмельницькій області, внаслідок чого загинуло троє людей.

"Чудово, що ви про це спитали. Я так чекала, коли мене про це спитають", - наголосила Г.Герман.

"По-перше, у мого сина немає "Лексуса". По-друге, він у цей час був в Ізраїлі. Це можна дуже легко перевірити за його паспортом. По-третє, це абсолютна технологія з того ланцюжка, як писали на якихось брудних сайтах про те, що я його хочу "влаштувати" на УТ-1", - зазначила вона.

За її словами, зараз "підготовлена і оплачена ціла серія таких брудних речей". "Мені польські друзі дзвонили, що їм присилають такі речі, намагаються підсунути журналістам фальшивки, неначе б я працювала в підпіллі "Солідарності" агентом КДБ", - зазначила Г.Герман.

"Але ці оплачені матеріали дуже неретельно готують. Там немає професіоналів. Тому що якби вони були професіонали, то вони б полічили, коли була "Солідарність", а коли у Польщі була я. Я працювала у Польщі з 1998 по осінь 2003 року. Тоді від підпілля "Солідарності" вже навіть сліду не було, вже Квасневський був Президентом", - нагадала замглави АП.

На її думку, рекомендовані матеріали проти неї "дуже низької якості". "Якби вони захотіли, я б могла їх проконсультувати, як робити матеріали якісно. Тому що маленька брехня народжує велику недовіру. Але ці теми будуть з'являтися ще й ще. У мене це викликає усмішку, тому що я, щиро кажучи, думала, що у них є люди сильніші", - сказала Г.Герман.

"Наприклад, коли вони робили фальшивку про мою "співпрацю з КДБ", то взяли мій підпис сучасний, який я ставлю під документами, і поставили її під розписку про співпрацю з КДБ. Але кожний хороший чекіст, якби робив таку річ, то підняв би мій підпис тих років. Адже я почала підписуватися так, як вони поставили, з 1992 року, після того, як я стала Герман. До того я була Стеців", - зазначила вона.

На думку замглави АП, "напевно, у цих людей часу не було, або кваліфікації недостатньо. Може, просто мало платять". "Я люблю професіоналів у всьому. Навіть у провокаціях. Професіоналів треба цінувати. Але ось вчора вони, наприклад, пишуть, що "музику на УТ-1 замовляє Герман". Ну, це просто класно! Це при тому, що вони знають, як я ставлюсь до Поплавського, який постійно на УТ-1", - сказала Г.Герман.

Замглави АП наголосила, що результат від цих провокацій буде тільки для тих, хто на цьому заробляє. "Народ розбереться все одно", - зазначила вона.

"Але я з розумінням і великою іронією ставлюсь до цих провокацій. Останнім часом ці люди почали робити мене популярною і в польській пресі. Дякую їм, що роблять мені рейтинг. У мене, на жаль, грошей на піар немає", - сказала вона.

Ганна Герман: біографія та добірка новин>>>

Петро ШУКЛІНОВ


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини